Установіть відповідність між речовиною та масовою часткою Оксигену в ній: 1 H2O А 0,11 2 H2O2 Б

0,94 3 CuO В 0,89 4 Cu2O Г 0,2​

Ответы на вопрос

Отвечает Червонная Диана.

Ответ:

1 -- B

2 --Б

3 --Г

4 --А

Объяснение:

w(O) =Ar·n\Mr

1) H₂O

Mr(H₂O) = 1·2+16=18

w(O) = 16·1\18 = 0,89

2) H₂O₂

Mr(H₂O₂) = 1·2+16·2=34

w(O) = 16·2\34 = 0,941

3) CuO

Mr(CuO) = 64+16=80

w(O) = 16·1\80 = 0,2

4) Cu₂O

Mr(Cu₂O) = 64·2+16=144

w(O) = 16·1\80 = 0,11