11. Обчисліть масові частки елементів у сполуці, y що має формулу NH4H,PO4: СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Тимергазиев Данил.

Ответ:

Дано:

NH₄H₂PO₄

Найти:

w(N), w(H), w(P), w(O)

Решение:

M(NH₄H₂PO₄) = 14+1·4+ 1·2+31+ 16·4= 115 г\моль

w(N) = 14·1\115 = 0,122, или 12,2%

w(H) = 1·6\115= 0,052, или 5,2%

w(P) = 31·1\115 = 0,27, или 27%

w(O) = 16·4\115= 0,557, или 55,6%

Объяснение: