Відносна густина вуглеводню за воднем дорівнює 28. Масова частка Карбону в ньому становить –

85,71%. Молекулярна формула цього

Ответы на вопрос

Отвечает Машин Виталий.

Ответ:

C4H8 - бутен(циклобутан)

Объяснение:

D(H2) = Mr(вуг)/Mr(H2)

28 = x/2, x - 56 Mr(вуг) = 56

w(C)= (Ar*n)/Mr

0.8571 = (12*n)/56

12n = 48

n = 4

Mr(CxHy) = 12*4 + 1*y = 56

y = 56 - 48 = 8 ⇒ C4h8 проверим ⇒ Mr(C4H8) = 12*4 + 8 = 56