Визначити об'єм 0,5М розчину сульфатної кислоти, необхідного для повного розчинення 12 г магнію


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Маша.

Ответ:

1 литр

Объяснение:

n(Mg)=12/24=0.5 моль

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2O

n(Mg)=n(H2SO4)

n(H2SO4)=CmV

V(H2SO4)=0.5/0.5=1 литр