Який об'єм карбон 4 оксиду утвориться під час повного згоряння у надлишку кисню пропену обємом 20л​


Ответы на вопрос

Отвечает Перебоева Настя.

1) 2C2H2 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O

2) n(C2H2) = n(CO2) => V(C2H2) = V(CO2) = 20 л