на 0,5 моль цинку подіяли розбавленою сульфатною кислотою. визначте об'єм газу,що виділився СРОЧНО

50 БАЛОВ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алтухова Анастасия.

0,5. x

Zn+H2SO4-->ZnSO4+H2

x=0,5моль

V(H2)=n*Vm=0,5×22,4=11,2л