До складу бензину, який є сумішшю, входять сполуки, що містять Карбон, Гідроген, Оксиген, Сульфур,

Плюмбум тощо. Передбачте, які оксиди утворюються під час згоряння цього палива,. Помогитее!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Анна.

C + O2 = CO2

2C + O2 = 2CO

S + O2 = SO2

2S + 3O2 = 2SO3

4H + O2 = 2H2O

H2 + O2 = H2O2
2Pb + O2 = 2PbO

Pb + O2 = PbO2