Розв'язати задачі: Задача №1Обчислити масу кальцій хлориду, що утворився при взаємодії 30 г

кальцію оксиду з хлоридною кислотою.Задача №2 Обчислити об'єм вуглекислого газу, що виділиться при взаємодії 20 г заліза з сульфатною кислотою. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

Объяснение:

Задача №1

Обчислити масу кальцій хлориду, що утворився при взаємодії 30 г кальцію оксиду з хлоридною кислотою.

30г. хг

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

56г/моль. 111г/моль

х=(30×111)÷56=59.5г кальцій хлориду

Задача №2

Обчислити об'єм вуглекислого газу, що виділиться при взаємодії 20 г заліза з сульфатною кислотою.