Складіть рівняння реакцій,що відповідають таким перетворенням

CuO->CuSO4->Cu(OH)2->CuO->CuCl2​

Ответы на вопрос

Отвечает Твеленев Саша.
CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O


CuSO4 + 2NaOH = Na2SO4 + Cu(OH)2

Cu(OH)2=CuO+H2O.


CuO + 2HCl = CuCl2 +H2O