Обчисліть масу нітробензену, яка необхідна для добування 150 кг аніліну.


Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Ответ:

198,3 кг

Объяснение:

      x                                150 кг

C6H5NO2 + 3H2 = C6H5NH2 + 2H20

     123                               93

m(C6H5NO2)=123 г/моль

m(C6H5NH2)=93 г/моль

x         150

-----  =   ----- ,  x = 150 * 123 /93 =198,3 кг

123       93