хімічні влАстивості кислот Обчисліть об'єм водню, що виділиться під час взаємодії цинку да маси з

хлоридною кислотою. Рівняння реакції: Zn Кількість речовини цинку: m 7,8 г Об'єм водню:​

Ответы на вопрос

Отвечает Волокушкин Святослав.

Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

m(Zn) = 7,8 г

V(H2) - ?

Решение:

1) μ(Zn) = μ(H2) = 7,8 г / 65 г/моль = 0,12 моль

2) V(H2) = 0,12 моль * 22,4 л/моль = 2,688 л

Ответ: 2,688 л