Обчисліть масу глюкози, що її можна добути внаслідок гідролізу 150кг крохмалю


Ответы на вопрос

Отвечает Козичко Артём.

Ответ:

0.925моль 0,925моль

C6H10O5+H2O=C6H12O6

m(C6H10O5)=150кг

Знайти:

m(C6H12O6)-?

Розв'язання:

n(C6H10O5)=150/162=0,925моль

n(C6H10O5)=n(C6H12O6)=0,925моль

m(C6H12O6)=0.925×90=83,3кг