Обчисліть кількість речовини фосфор(5) оксиду, що утвориться після згоряння фосфору кількістю

речовини 2 моль. Яка кількість речовини кисню витрачається при цьому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Егор.

Объяснение:

2моль. хмоль

4Р + 5О2 = 2Р2О5

4моль. 2моль

х=(2•2)/4=1моль фосфор(5) оксиду

2моль. умоль

4Р + 5О2 = 2Р2О5

4моль. 5моль

у=(2•5)/4=2.5моль кисню