до 150 г 15%-го розчину додали 50 г води. Визначте масову частку розчиненої речовини в новому

розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябкова Дарья.

Дано:

m(р-ра) = 150 г

w1 = 15%=0,15

m(H2O) = 50 г

Найти:

w2 - ?

Решение:

m(в-ва)=w×m(р-ра)

m(в-ва) = 0,15 × 150 = 22,5 г

m(нов.р-ра) = 150 + 50 = 200 г

w2=m(в-ва)/m(р-ра)

w2= 22,5/200= 11,25%

Ответ: 11,25%