яку масу сахарози необхідно додати до 200 г води щоб виготовити розчин і з масовою часткою цієї

речовини 10%? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Вова.

Ответ:

22,2 г

Объяснение:

w=10% (0,1)

m(H₂O)=200 г

масса раствора:

m(p)=m(c) + m(H₂O)

массовая доля сахарозы:

w=m(c)/[m(c)+m(H₂O)], откуда

масса сахарозы:

m(c)=wm(H₂O)/(1-w)

m(c)=0,1*200/0,9=22,2 г