Сплавленням алюміній гідроксиду масою 0,75 моль з лутом, утворен тукемельним елементом, одержали

металлюмінат елемента масою 95,625 г. Установіть формуту туу​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Юля.

Объяснение:

Сплавленням алюміній гідроксиду масою 0,75 моль з лугом, утвореним лужноземельним елементом, одержали метаалюмінат елемента масою 95,625 г. Установіть формулу лугу.

2Al(OH)3 + X(OH)2= X(AlO2)2 + 4H20

n(Al(OH)3) = n(X(AlO2)2

0.75/2 = 95.625/(x+(27•2+16•4)

(x+118)•0.75=191,25

0.75x=102,75

x=137 это Барий.

2Al(OH)3 + Вa(OH)2= Вa(AlO2)2 + 4H20