До розчину кухонної солі масою 40 г, масова частка солі 10%, ще додали сіль масою 3г визначте

масову частку солі у новому розчині. СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Диана.

Дано:

Дано:m(розч)-40г

w-10%

m(солі)-3г

Знайти:

Знайти:w2-?

Знайти:w2-?Розв'язок:

1)40×10/100=4г

2)4+3=7г

3)7/40×100%=17,5%

Відповідь:17,5%