Срочно помогите даю 70 балов Допишіть рiвняння реакціїУ дужках записано валентностi тих

елементів, що є змінними, валентність інших елементів визначте за періодичною системою.A) Li+O2 ->...б) H2O ->...+ ... в) CH4 +O2 ->...+...Вкажіть рівняння реакцiй: а) сполучення, б) розкладу.

Ответы на вопрос

Отвечает Сотников Кирилл.

Ответ:

CH4+O2=CO2+H2O

це урівняне рівняння:

2CH4+4O2=2CO2+4H2O

Объяснение: