Помогите пожайлуста Варіант 21. Дати назви : H2SO4, Fe(OH)3, HCl, H2O, LiOH, NaBr. 2. За назвами

написати формули таких сполук: А) барій сульфат; б) Ферум (ІІІ) хлорид; в) купрум (І) оксид 3. Здійснити такі перетворення, напишіть відповідні рівняння реакцій :NaOH → Na2CO3 → CO2 → MgCO3 → MgCl2.4.Обчисліть масу нітратної кислоти, що необхідна для взаємодії з 20 г кальцій гідроксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Васюткин Ярослав.

Ответ:

1. сульфатна кислота, гідроксид феруму, хлоридна кислота, вода, гідроксид літію, натрій бромід.

2. BaSO4, FeCl3, Cu2O

3. 2NaOH+CO2=Na2CO3+H2O

Na2CO3+2HCl=2NaCl+CO2+H2O

CO2+MgO=MgCO3

MgCO3+2HCl=MgCl2+CO2+H2O

4. Дано:

m(Ca(OH)2)=20г

Знайти:

m(HNO3)-?

х г 20г

2HNO3+Ca(OH)2=Ca(NO3)2+2H2O

126г/моль 74г/моль

х=(20•126)/74=34,05 г

Відповідь: m(HNO3)=34,05 г.