Дописати рівняння хімічних реакцій, підрівняти їх. У якому рівнянні реакції сума коефіцієнтів

дорівнює 6? 1. SO3 + H2O =2. P2O5 + 3H2O =3. H2O + N2O5 =4. SiO2 + H2O =5. N2O3 + H2O =​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафиуллин Андрей.

Ответ:

1. SO3+H2O=H2SO4

2. P2O5+3H2O=2H3PO4(сума коефіцієнтів 6)

3. H2O+N2O5=2HNO3

4. SiO2+H2O=H2SIO3

5. N2O3+H2O=2HNO2