До розчину масою 500 г з масовою часткою мідного купоросу( солі) 12% долили 100 мл води. Обчисліть

масову частку солі в новому розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Samarets Sofia.

Ответ: 10%

Объяснение:

(х-0)=500г (х-0)/(12-х)=500/100

(12-х)=100г х=10%