ДУЖЕ ТРЕБА, ДАЮ 20 БАЛІВ Для приготування фізичного розчину використано 400 г кухонної солі.

Масова частка у розчині - 0,9%. Яку масу розчину приготували?Напишіть будь ласка повний(!) розв'язок до цієї задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Гусарова Ольга.

Ответ:

44444 г.

Объяснение:

w=0,9%

М вещества = 400 г.

Найти Мраствора

w=(М вещества / М раствора) *100%

0,9 = (400/М раствора) * 100% . откуда

Мраствора = (400/0,9) *100 ≈44444 г. = 44,444 кг

Проверяем:

w=(М вещества / М раствора) *100%  = (400/44444) *100% = 0,9%