У 80мл води помістили 0.2 моль калію. Обчисліть обєм водню, що утворився


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышёва Вера.

Ответ:

2K + 2H2O = 2KOH + H2 80мл Н2О = 80г М ( Н2О ) = 18г / моль n ( H2O ) = 80 / 18 = 4,4моль