Вищий оксид елемента має загальну формулу - Е207. Елемент утворює летку сполуку з Гідрогеном,

густина якої за азотом дорівнює 2,892. Визначте невідомий елемент. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

HBr бромоводород

Br2O7 – оксид брома (VII)

Объяснение:

Вищий оксид елемента має загальну формулу - Е207. Елемент утворює летку сполуку з Гідрогеном EH.

М(ЕН)=M(N2)×D=2×14×2.892=81г/моль

М(ЕН)=х+1 г/моль

х+1=81

х=80г/моль это бром.