1. Порахуйте кiлькiсть речовини атомів Оксигену в озоні масою 9,6г. 2. Скільки молекул в 8,8 г

вуглекислого газу?3. Обчисліть об'єм 3 моль водню. 4.Визначте кiлькiсть речовини 16г 5О2 5. Порівняйте маси 12,04 10^23 молекул водню і 56 л водню. 8.Визначте число атомів в 2,24 л водню (Н2).Помогите пожалуйста, очень срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Василик Яринка.

Ответ:

Объяснение:

1)

Mr(O₃)= 16 * 3 = 48г/моль

n = m/Mr = 9,6 : 48 = 0,2 моль

2)

Mr(CO₂) = 12 + 16 * 2 = 44г/моль

Кількість речовини в 1 г вуглекислого газу

v= m/Mr = 8,8 /44 = 0,2 моль

Знайдемо кількість молекул

N = v * Nа = 0,2 * 6,02*10²³ = 1,204 * 6,02*10²³ молекул

3)

V(H₂) = Vm * n = 22,4 * 3 = 67,2л

4)

Mr(5O₂) = 5 * 16 * 2 = 160 г/моль

n(5O₂) = m(р-ни)) / M(5O₂) = 16/160= 0,1 моль

5)

n = 12,04 * 10²³ / 6,02*10²³ = 2 моль

M(Н₂) = 2 * 1 = 2 (г/моль)

m = n*M = 2 * 2 = 4 (г)  

n = 56 /22,4 = 2,5 моль

m = n*M = 2 * 2,5  = 5(г)

Маса молекул 56л водню більша за масу 12,04 * 10²³ молекул

6)

n = V/ Vm= 2,24 / 22,4 = 0,1 моль

N(H₂) = n*Na = 0,1 * 6,02*10²³ = 0,602 * 10²³  молекул

N(H₂) = 0,602 * 10²³/2 = 0,301 * 10²³ атомов