Обчислити масу осаду що утвориться в результаті змішування 50г 23% розчину FeCl2 з KOH​


Ответы на вопрос

Отвечает Филюшин Николай.

Ответ:

8,15 г

Объяснение:

FeCl2 + 2KOH —> 2KCl + Fe(OH)2 ⬇️

m вещества(FeCl2)= m раствора(FeCl2) * w(FeCl2) = 50 * 0.23 = 11.5 г

n(FeCl2) = m / M = 11.5 / 127 = 0.0906 моль

n(Fe(OH)2) = 0.0906 моль

m(Fe(OH)2) = n * M = 0.0906 * 90 = 8.15 г