Обчисліть масу Ca0, якщо кількість речовини становить 3,5 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Брицъкий Владислав.

Відповідь:

98

Пояснення:

m=n×Mr

Mr(CaO)=28г/моль (це табличні дані)

отже m=3,5×28=98г