Вищий оксид деякого хімічного елемента, який належить до IV групи періодичної системи хімічних

елементів Д.І.Менделєєва, за н.у. займає об'єм 5,6 л та має масу 11 г. Обчисліть масову частку (у відсотках) оксигену у цьому оксиді​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ульяна.

Відповідь:

RO2

M(RO2)=11*22,4/5,6=44г/моль

M(O2)=32г/моль

w(O)=32*100/44=72,7%

Пояснення: