Вуглеводень об'ємом 1 л важить 1,96 г. Запиши молекулярну формулу сполуки. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Саргасян Серёжа.

Відповідь:

M()=1,96*22,4=44

n(C)=44/12=3

n(H)=(44-3*12)=8

C3H8

Пояснення:

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

Объяснение:

1 моль будь-якого газу за нормальних умов займає об'єм 22,4 л. Знайдемо масу 1 моль сполуки (молярну масу):

1 л    -   1,96 г

22,4л -  х г

х = 22,4 * 1,96 = 44 г

Загальна формула вуглеводню С2nН2n+2

12n+2n+2 = 44

14n = 44 - 2

14n = 42

n = 42 : 14

n = 3

Формула сполуки С3Н8 - пропан