Під час термічного розкладу карбонату двовалентного металу масою 168 г виділився карбон(IV) оксид

об'ємом 44, 8 л (н. у.). Визначте метал. Буду благодарна если как можно быстрее ответите.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.

Ответ:

Дано:                              168                 44,8

m(MeCO3)=168г          MeCO3=MeO+CO2

V(CO2)=44,8л                x+60               22,4

Me-?                          x+60=168*22,4/44,8

                                  x+60=84

                                  x=84-60

                                  x=24

                                  Me=Mg

Объяснение: