Виведіть молекулярну формулу насиченого одноатомного спирту, молекулярна маса якого 60​


Ответы на вопрос

Отвечает Носырев Денис.

Ответ:

Объяснение:

Формула спирта одноатомного - СnH2n+1 OH

M(CnH2n+1 OH) = 60 г/моль

CnH2n+1 OH = 60

14n + 18 = 60

14n = 60 - 18

14n = 42

n = 42 : 14

n = 3

Отже формула C3H7OH - пропіловий спирт