Ba(OH)2 + H₂SO4напищіть молекулярні ,повні та скорочені йоно -молекулярні рівняння реакцій​ дам 20

балів

Ответы на вопрос

Отвечает Крючев Сынбулат.

Ответ:

Объяснение:

Ba(OH)2+H2SO4=BaSO4+2H2O

Ba (2+) +2OH (-)+2H (+) +SO4 (2-) = BaSO4+2H2O