1.Визначити масову частку кристалізаційної води у крастилічній солі: Na2CO3 * 10H2o 2.Напишіть

рівняння дисоціації речовини: а)калій гідроксид б)алюміній хлорид в)нітратна кислота 3.Для реакції,що відбуваеться в розчині до кінця,напишить молекулярне,повне та скорочене йоно-молекулярні рівняння: CuSo4 + NaOH->? CuSo4 + NaNo3->? 4.Складіть рівняння реакцій відповідно до схеми ,вкажіть типи реакцій: Zn->ZnO->znaSO4->Zn(OH)2 5.Обчисліть масу солі,яку треба взяти,щоб отримати розчин масою 80г з масовою часткою кальцій хлориду 8%

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

2)

KOH -> K+ + OH-

AlCl3 -> Al(3+) + 3Cl(-)

HNO3 = H(+) + NO3(-)

3) 

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2Na2SO4

Cu(2+) + 2OH(-) = Cu(OH)2

CuSO4 + NaNO3 -/- не идет реакция

4)

2Zn + O2 = 2ZnO

ZnO + SO3 = ZnSO4

ZnSO4 + 2NaOH = Zn(OH)2 + Na2SO4

Zn(2+) + 2OH(-) = Zn(OH)2