5. Вищий оксид хiмiчного елемента IV групи мас відносну молекулярну масу 44. Назвіть елемент.

Складіть формулу його гідрату оксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Объяснение:

Вищий оксид хiмiчного елемента IV групи має загальну формулу ЕО2, молекулярна маса невідомого елемента х.

М(ЕО2)=х+2×16=44

х+32=44

х=12 це карбон

Гідрат оксид карбонат Н2СО3