Допоможіть!!!! Газ утворений одним елементом важчий за гелій у 5 разів.Визначте про який газ йде

мова.20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Объяснение:

n(X)=5×M(He)=5×4=20г/моль это неон

M(Ne)=20г/моль