ПОМОГИТЕ,ПОЖАЛУЙСТА Термохімічне рівняння реакції горіння водню 2Н 2 + О 2 =2Н 2 О; ∆Н=-484 кДж.

Який об’єм водню згорів, якщо виділилось 48,4 кДж теплоти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тветинский Ренат.

термохімічне рівняння говорить нам що при спалюванні 2 молекул водню виділяється 484 кДж теплоти. таким чином, виділення 48,4 кДж теплоти означає що спалилися 0.1 молекули водню тобто об'ємом 0,1 моль водню

Термохімічне рівняння реакції горіння водню може бути записане як 2Н2 + O2 = 2H2O Рівняння показує, що при спалюванні 2 молекули водню виділяється 484 кДж теплоти Отже, якщо виділилось 48,4 кДж теплоти, то спалилися 0,1 молекули водню, тобто об'ємом 0,1 моль водню. таким чином можна сказати що спалилися 0,1 моль водню.

Щоб привести рівняння до формули можна використати хімічний коефіцієнт перед кожним реагентом та продуктом. записати ось це можемо ось так:

2(Н2) + 1(O2) = 2(H2O)

побудува формули для реакції:

2(Н2) + 1(O2) -> 2(H2O)