маса 3 л газу (х) дорівнює 3 753 г. обчисліть густину цього газу та відносну густину за воднем,мне

срочно надо!:(​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(газу) = 3 л

m(газу) = 3753г

Найти: D(H2) - ?  ρ - ?

Визначаємо молярну масу  невідомого газу:

m(газу)/M(газу) = V/Vm  =>  M(газу) = m(газу) * Vm/V

М(газу) = 3753 * 22,4/3 = 28022,4 л

D(H2) = М(газу)/М(Н2) = 28022,4/2 = 14011,2

ρ = М(газу)/Vm = 28022,4/22,4 = 1251 г/л