7. Обчисліть кількість речовини вуглекислого газу СО масою 88 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шах Макс.

Ответ:

Объяснение:

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

n(CO2) = m(CO2)/M(CO2) = 88/44 = 2 моль