В результаті спалювання органічної речовини об'ємом 11,2 л утворилося 66 г вуглекислого газу та 27

г води. Яку речовину спалювали? пропанпропенпентанпентингептангептен

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CxHy)= 11,2 л

m(CO2) = 66 г

m(H2O) = 27 г

Знайти: CxHy-?

0,5 моль           1,5 моль     1,5 моль

CxHy  +  O2   =   CO2    +    H2O

1 моль                х моль       у/2 моль

Визначимо кількість речовин

n(CxHy) = V(CxHy)/Vm = 11,2/22,4 = 0,5 моль

n(CO2) = m(CO2)/М(СО2) = 66/44 = 1,5моль

n(С) = n(CO2)/n(CxHy) = 1,5 * 1/0,5 = 3 моль

n(H2О) = 27/18 = 1,5 моль

n(H) = 1,5 * 2/0,5 = 6 моль

Отже формула С3Н6 - пропен