У 200г розчину з масовою часткою натрій гідроксид 10% розчинили 10 г натрій гідроксиду .Обчислить

масову частку лугу в утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Калесникова Вика.

Ответ:

13%

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=200г

W(NaOH)=10%=0,01

m(NaOH)=10г

Знайти:

W(розчину)-?

Розв'язання:

m(NaOH)=200*0,01=20 г

m(NaOH)=20г+10г=30г

m(розчину)=200г+30г=230г

W(NaOH)=30/230 *100%≈13%