Обчисліть масу солі, яка утвориться внаслідок взаємодiï 200 г розчину натрій гідроксиду з масовою

часткою лугу 40% з достатньою кiлькiстю хлоридноï кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нNaOH) = 200 г

w(NaOH) - 40% = 0,4

Найти: m(NaCl) - ?

Знайдемо масу NaOH в розчині:

m(NaOH) = m(р-нNaOH) * w(NaOH) = 200 * 0,4 = 80 г

80 г                    х г

NaOH  + HCl  → NaCl + H2O

n = 1 моль          n = 1 моль

M = 40 г/моль   M = 58 г/моль

m = 40 г             m = 58 г

m(NaCl) = 58 * 80 : 44 = 116 г