ПоМОГИТЕ СРОЧНО!!! Обчислити об'єм, який відповідає 68 г амоніаку


Ответы на вопрос

Отвечает Шулев Андрей.
Дано:
m(NH3) = 68 г
/ Mr(NH3) = 68 / 17 = 4 моль
Mr(NH3) = 17 г/моль
Vm = 4 * 22,4 = 89,6 л
Vm = 22,4 л/моль
Найти:
V(NH3) =?



Решение:
n(NH3) = m(NH3)
V(NH3) = n(NH3) *