Обчисліть кількість речовини цинк хлориду ZnCl2 масою 25г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурцева Елизавета.

Объяснение:

Дано:

m(ZnCl2)=25 г

-------------------------

n(ZnCl2) - ?

Решение:

n=m/M

M=Mr

Вычисление:

Mr(ZnCl2)=65+71=136

n=25/136=0,18 моль