Напишіть формулу сполуки, до складу якої входять 2 атоми Бору та 3 атоми Оксигену. Якій кількості

речовини відповідають 24 • 1023 молекул її?

Ответы на вопрос

Отвечает Барсянин Максим.

Объяснение:

n(B2O3)=N/Na = 24•10²³/6.02•10²³=4моль В2О3