Обчисліть, який об'єм займе водень(н.у.) кількістю речовини 0,7 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Объяснение:

V(H2) = n(H2) * Vm = 0,7 * 22,4 = 15,68 л