СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ!!! ДАМ 50 БАЛЛОВ Обчисліть масу магній гідроксиду кількістю речовини 4 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Слинько Александр.

Ответ:

пон Перетворіть схеми на хімічне рівняння. В якому рівнянні сума коефіцієнтів більше?

H2CO3 + Al(ОН)3 = Al2(CO3)3 + H2O

P2O5 + СаO = Са3(РO4) 2