Позначте хімічний процес, який використовують у будівництві Виберіть одну відповідь: 1)Ca(OH)2 =

CaO + H2O2) Ca + 2C = CaC2 3) CaO + H₂O = Ca(OH)2 4) Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гребнев Данил.

Відповідь:

3) CaO + H₂O = Ca(OH)2

Пояснення:

Отвечает Черноблавская Мария.

Ответ:

Внізу

Объяснение:

Позначте хімічний процес, який використовують у будівництві

Виберіть одну відповідь:

3) CaO + H₂O = Ca(OH)2

Рішення:

CaO + 2H₂O = Ca(OH)2