СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ Напишіть рівняння реакцій, які відбуваються під час згоряння: а) пропану; б)

бутану; в) пентану; г) гептану.

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалова Настя.

Відповідь:1) Сгорание пропана:

С3Н8 + 5О2 = 3СО2 + 4Н2О

2) Бутана:

2С4Н10 + 13О2 = 8СО2 + 10Н2О

3)Пентана:

C5H12 + 8O2 = 5CO2 + 6H2O

4) Гептана:

   С7Н16 + 11О2 = 7СО2 + 8Н2О

Пояснення: