У наслідок горіння магнію масою 24г з використанням кисню масою 16г вдалось зібрати порошок масою

35г. Який відсоток продукту реакцій вуло втрачено в процесі утримування?​

Ответы на вопрос

Отвечает Голышкова Анастасия.

Відповідь:

Mg+  O2=  2MgO

За законом збереження маси речовини повинно утворитися MgO

24+  16  = 40г

втрачено  в процесі утримування 40-35=5г

відсоток втраченого продукту  w=5*100/40=12,5%

Пояснення: