СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ!ДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ!!! Молекула газоподібної речовини складається з 2 атомів Хлоpy та

1 атома Оксигену. Відносна густина її за повітрям дорiвнює...

Ответы на вопрос

Отвечает Тяговская Ульяна.

Cl2O

M(Cl2O) = 35,5×2 + 16 = 87 г/моль

M(пов.) = 29 г/моль

D(Cl2O).пов. = M(Cl2O) : M(пов.) = 87 : 29 = 3